Nové přihlašování na naše tábory v roce 2020

Vážení rodiče,
připomínáme, že ve středu 22.1.2020 v 23:59 začíná přihlašování na naše tábory a hned v novém a lepším.
Po letech měníme způsob, jak přihlásit dítě na naše tábory. Dříve jste si mohli zarezervovat místo na táboře tady na webu a pak jste poslali vyplněnou přihlášku.

Od letošního roku celý proces zjednodušujeme. Celé kompletní přihlášení dítěte budete moci odbavit tady na našem webu. Jakmile ve středu v 23:59 otevřeme přihlašování dětí na letní tábor a Minitábor u každého z našich táborů bude odkaz na formulář, po jehož vyplnění je dítě závazně přihlášeno na náš tábor. Po odeslání formuláři vám na uvedený e-mail přijde potvrzení a pokyny k platbě.
Změna také nastala ve formuláři s bezinfekčností. Nově je tam přidaný odstavec se souhlasem o přihlášení dítěte. To je proto, že my musíme mít písemný a podepsaný souhlas zákonného zástupcem s přihlášením dítěte.
Pro Vás tyhle změny znamenají, že už nemusíte posílat papírovou vyplněnou přihlášku na náš email nebo adresu nebo ji nosit k odjezdu. Ale dále platí nutnost dodat u odjezdu bezinfekčnost na novém formuláři i se souhlasem s přihlášením!!!

Zde je v bodech, jak nyní funguje přihlašování:

  • na našem webu vyplníte online přihláškový formulář
  • e-mailu, který vám přijde zkontrolujete zadané údaje
  • jakmile uvidíte na našem webu, že vaše dítě evidujeme jako přihlášené, zaplatíte za tábor nebo Minitábor (do zprávy pro příjemce vyplňte jméno dítěte a týbor který platíte tj. Minitábor nebo letní tábor)
  • u odjezdu na tábor předáte vedoucímu: kopii kartičky pojištěnce, potvrzení od lékaře a (!!!) bezinfekčnost se souhlasem s přihlášením dítěte, všechny formuláře jsou zde: https://tabornadvorku.cz/formulare-2020

Pokud si nejste jistí jako náš hlavní vedoucí jak správně používat internetové formuláře, nic se neděje. Můžete nám nacionále dítěte poslat na email nebo na papírové přihlášce, jen nás co nejdříve upozorněte, že dítě chcete přihlásit a my máme očekávat přihlášku jinou cestou.

Údaje v internetové přihlášce jsou stejné jako jsou na papírové přihlášce a to s jednou výjímkou. Už nepotřebujeme rodné číslo. Rodné číslo jsme používali pro přiřazení platby za tábor k dítěti, ale nyní nám k tomu bude stačit zpráva pro příjemce. Do ní prosím vyplňte jméno dítěte a tábor, který platíte.

Věříme, že tato změna Vám i nám ulehčí život. Prosíme ale o pečlivé vyplnění údajů.

Předem děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na vstředu před půlnocí.

Vaši Sázaváci