Tablo vedoucích

Hlavní vedoucí

Pavel Dvořák
Dvořka, Dvorson

Oooooo velký Dvorson! Zakladatel tábora a nejhlavnější z hlavních vedoucích. Bez toho by tábor nebyl. Nejčastěji ho potkáte, jak zastavuje dopravu na Čerňáku nebo krmí štamgasty na plavečáku v Hloubětíně. Činorodý to muž! Sláva mu!

Pohlavní vedoucí

Silvie Krajsová
Stará Moja

Organizační vedoucí

David Kučera
Kůča

Kůča jezdí neskutečně dlouho. Prošel si kidem, půlčíkem, praktikantem, vedoucím a dneska dělá vedení a k tomu ještě tatínka. Bez něho si tábor těžko někdo dokáže představit. 

Jirka Dědourek
Jiřík

Jirka je ten z nejšikovnějších. Pokud se vám cokoliv kdykoliv rozbije, Jirka bude vědět, jak to opravit. Je to jedna z mála náplav, ale pro jeho kvality jsme ho prostě museli mezi nás přijmout. Jezdí od roku 2016. A tak už nastal čas na kariérní postup v táborové hierarchii a proto ho najdeme v řadách vedení .

Olda Hanuš
Hagrid, Háďa

Hagrid by vlastníma rukama postavil i pyramidu a levou by stihl vztyčit Stonehenge. Můžete ho potkat na lince metra C v Praze, nikoliv v Brně. Je totiž mašinfíra! A Olda hasí plameny, po žhářích háže kameny!

Vypichovač

Tomáš Mička
Thomas , Tom

Říkáte si ,jak je to možné, že jsme schopní se starat o Vaše dítka ve dne v noci ? Je to díky tomu že s námi jezdí Tom .Jediný spravedlivý člen vedení. Je důležitým členem z vedení tábora, který má každé dopoledne jiný oddíl, se kterým plní skvělý táborový program .

Zdravotník

Doktor
Drasťa, Doctor

Vedoucí

Josef Staněk
Pepíno , Pepík

Josífek u nás též vyrostl! praktikantoval od roku 2018 a nyní je už druhým rokem oddílákem tělem i duší. Bohužel už nákupy nevozí , ale vzhledem k jeho zálibě v řízení ho můžete náhodně potkávat napříč republikou .

Praktikanti

Adam Andrlík
Andy

Adam s námi též jezdí od 5 letého prcka. Praktikantuje už několikátým rokem a rád by šel výš a výš, stejně jako hráči NBA s každým doskokem , který mu nikdy neunikne . Tento sportovní nadšenec svou lásku k soupeření rozhodně tajit nebude .

Adéla Hanušová
Áďa

Naše odrostlé dítě s uměleckou dušičkou a neustálým úsměvem na tváři. Milovnice těch nejmladších chatiček, pro které by se rozdala.

Jíťa
Evička

Jíťa , bývalá hvězdná vedoucí z let 2005 - 2014 po letitém tréninku na vlastních dětech , oznamuje comeback do řad vedoucích v plné síle. Máme se na co těšit .

Kristina Kořínková
Týna

Protekční Týna je fitness maniak a guru. Je správně praštěná, tudíž je zrozená pro post praktikantky.

Magdaléna Hanušová
Máďa

Jedna z protekčních harantů, který se na Sázavě potácel aniž by ještě pořádně uměli chodit! Naštěstí se chodit naučila a prošla si už praktikantstvím a letos může své zkušenosti zůžitkovat v dalším roku v roli praktikantky .

Nikola Vojenčiaková
Nikča

Kuchyně

Romana Kořínková
Romča, Bobina
Zdeněk Archleb
Zdenda

Vzpomínáme na... (navždy členy sázavské rodiny jsou...)

Pohlavní vedoucí

Gabča
Gabča

Organizační vedoucí

Honza
Honza
Míša Archlebová
Míša

Podpůrná organizační vedoucí

Ondra Šalda
F. X. Šalda
Vojtěch Tranta
Vojta

 

Táborový maniak. Táborem prolezl od dítěte po vedení tábora. Z každé kraviny udělá koláčový graf nebo aspoň křivku. Všechny otravuje zápiskama, poznámkama, číslama a čárečkama. Za léto stihne tak 2 - 3 tábory. Ve volném čase hraje na všemožné hudební nástroje, chytá ryby, fandí Slavii a shání lístky na Cimrmany.

Vypichovač

Bára Štálová
Black Widow, Bára
Karolína Dědourková
Karel, Kája
Kateřina Kůželová
Kačka
Kristýna Švarcová
Karel
Lukáš
Lukáš
Míša Tokolyová
Míša

Míša je budoucí právník a je z nás zcela jistě ta nejbohatší, aspoň teda teoreticky :)). Potkáte jí učící se s jejím pejskem nebo na Karlově univerzitě. A víc psát nebudu, nechci dostat do držky.

Zdravotník

Barbora Vysušilová
Bára

Fešná slečna zdravotnice, která Vám i letos zajistí že Vaše milovaná dítka přežijí ve zdraví dalších 14 dní plných zábavy .

Eliška Trtková
Eeeeeliška

Eeeeliška s námi jezdí od roku 2018 a stará se o zdraví našich táborníků a krásu našich dekorací. V civilu se též pečlivě stará o zdraví jejích pacientů.

Marie Jorníčková
Máňa

Máňp prodělala změnu z vedoucí na zdravotníka. Když zrovna nezachraňuje svět a bolavá bříška, tak ráda jí, spí a jezdí na koni.

Vedoucí

Adéla Palasová
Áďa, Pinďa

Áďa je velký vtipálek a kolektivní hráč, jezdí na Sázavu už od roku 2010 . I když malá vzrůstem o to větší svým srdcem a nasazením . 

Andrea
Andrejka
Aneta
Anetka
Anežka Vlčková
AneŠka

Mladá , sličná a študovaná slečna , (paní) která nedopustí prohru za žádných okolností? I tak se dá stručně popsat tato vůdčí osobnost jenž se letos představí v roli vedoucí .  Využije své vůdčí schopnosti a znalosti k letošní výhře ? To se zanedlouho uvidí .

Anicka
Anicka
Dana Moravcová
Wonderwoman, Danča

Wonderwomen  je nesmrtelnou posilou  z jiného  světa.  Se svým lasem  pravdy,  nadlidskou silou a oddaností  pro  věk je jisté, že povede oddíl  jak nejlépe umí a to právě k vítězstvím nad vším zlem  světa.

David Rábl
Dave, rabling

Dejva má každý rád. Von se nepřetrhne, ale je s nim legendární sranda a každý kid s ním chce být v oddíle. Vyrostl u nás na táboře, a vydobil si svůj odkaz do dějin tábora v podobě Ráblingu , alias způsobu vedení, kdy získáte maximum zábavy s minimem námahy . 

Fanda
život je krásnej
Filip Drastich
Fífa/Fíla, Dráždich

"Poctivá bída"

Gabriela
Gabča
Jana Moravová
Džej, Janča

Janča jezdí dlouhá léta snad už od minulé dekády od roku 2008. Nyní je již druhým rokem vedoucí. V civilu jí můžete potkat jak si láme kosti, žebra, chrupavky a jiné části těla při baletu a fňuká nad vysokoškolskym studiem.

Jaroslav Kroupa
Jára

Jára s námi jezdí od jeho dvanácti let. Je to mistr instalatér, takže pokud vám někde tečou trubky, můžete si ho zavolat na pomoc! Jezdí s námi snad už od roku 2012 a v roce 2019 povýšil z prákoše na vedoucího.

Jiří Stupčuk
Freddie

Legenda se vrácí! Comback po 8 letech v exilu zažívá v roce 2019 táborová legenda Jirka Stupčuk alias Freddie Mercury! Těšíte se na jeho dokonalé imitační vystoupení skvělého Freddieho Mercuryho? A závěrečné "We are the champions" v jeho režii? My jo! V civilu není Freddie civil, nýbrž podplukovník Policie ČR. Freddie je teda opravdový a nefalšovaný detektiv! Krom toho byl též na úplně prvním sázavském táboře, takový to je pamětník!

Jirka
Gigina
Jirka
Sirka
Karel
Kája
Karin Bifferová
Karin
Kateřina Höferová
Kačka, Maličká
Kateřina Michovská
Kačka

Kačka je tábornice až z dalekých Sudet od Nejdku u Karlových Varů. Na tábor s náma jezdí od mala a obrovská vzdálenost pro ní nebyl problém. Prošla si prákošením a dneska je spolehlivá vedoucí.

Lucka Palasová
Lucifer

Lůca je Sázavákem od roku 2010 a prošla rolí dítěte, praktikanta a nyní jezdí jako vedoucí. Má nejlepší humor v celém táboře, směje se každý blbosti a hrozně ráda vyhrává.

Lukáš Bruder
Hobit

Bývalý vedoucí který si prošel tvrdým tréninkem na animátora se vrací v roli oddílového vedoucího pln nápadů a odhodlání dokázat že na to stále má .

Miloš Vávra
Milda, Mildoš, ženská, 64

Milda je také táborník od mala! Velmi brzy bude příbuzným Kůči! V civilu opravuje auta a závodí na motorkách, takový je to frajer!

Míša
Gamora
Nikola Doudová
Nikča, Niklaus

Nikča též byla ještě dětským táborníkem. Pak byla prákoškou a dneska je vedoucí. Pilně studuje vysokou školu.

Radek Muchna
Ráďa, Zvratek

Rozhodně největší kariérista z tábora. Na táboře vyrostl, prakticky jako každý člen. A dejte si na něj bacha v roce 2018 vyhrál CETEH!

Ruda
Ruda
Sára Muchnová
Sáruš

Sára jezdí už od embrya, už ani neví, kdy poprvý na táboře byla. Ceteh zná už i pozpátku a sní vám každou oplatku.

Šárka
Šáry
Tina
Tina
Václav Hůla
Venca, Djobek
Verča
Jechn
Zuzka Jechová
Zuzka

Zuza úspěšně vyjídá táborovou kuchyni od roku 2006 a nějakým zázrakem se projedla až na vysokou školu. Ve svém volnu dělá piruetky a její velkou specialitou jsou pohotové a vůbec ne zpomalené reakce.

jo a je neschopná

Zuzka Šlechtová
Zuzanyta

Další táborový odchovanec! My jich ale máme, co? Je to mladá ambiciozní slečna na prahu dospělosti díky ukončení studia . Jak se na ní podepsal dospělý život zjistíme zanedlouho na Sázavě !!!

Praktikanti

Adam Drastich
Adámek Dráždich

Adámka můžete potkat buďto jak šprtá na zkoušky na mediciíně, nebo ho případně můžete vidět, jak prověřuje svůj nevyčerpatelný fyzický fond na florbalovém hřišti.

Aneta
Anet
Anna Dvořáková
Anička

Netřeba představovat...naše malá hvězdička, která nám na Sázavě září už sakra dlouho a letos se blýskne jako praktikantka.

Anna Lešková
Anička

Anička je naše nová členka. První ostruhy získala na Minitáboře a na velkém táboře jede praktikantovat. Držíme jí palce!

Bernard Lenartovic
Bert , Waldo

Bert se k nám dostal již kdysi dávno , při migraci ze severu . Nevíme proč si vybral zrovna Sázavu na své daleké cestě , ale nějak jsme mu přirostli k srdci a tak zas a znovu jede s námi jako praktikant .

Cecílie Šupková
Cilka, Cil, Potrat

Tohle je Cilka, patří do skupiny naplavenin, protože jezdí na Sázavu teprve 5. rokem, přesto se pro ní tohle místo stalo druhým domovem Má ráda kočky.. a seriály.

Daniela Moravcová
Daniela, Alanova sestra, sestra Moravcová

Danča je dvojčetem Denči a sestrou Danči. Ano, i my se v tom ztrácíme :). Další členka klanu Moravcových, též na našem táboře vyrostla a též pečlivě studuje na střední obchodní škole.

David Dušek
Dušková

Jedno z mnoha dítek, které na našem táboře strávilo nejedny prázdniny! Motoristický nadšenec a biker , který bude muset sesednout z kovového oře , aby bojoval bok po boku s týmem vstříc k vítězství .

Denisa Moravcová
Denča

Denča patří do klanů Moravcových, kteří u nás na táboře vyrostli. V roce 2019 jede poprvé jako člen personálu! Pečlivě studuje na střední obchodní škole.

Dominik
Dum
Filip
Hugo
Jarda Horák
Jarda

Pro Jarouškovy oči plane srdce každé! Jezdí s námi už sakra dlouho a jistě ještě dlouho bude! Je to filmový a seriálový mág a má rád oldies...

Marie Nečasová
Mája

Usměvavá studentka, která si s námi letos poprvé střihne roli praktikantky.

Martin Kostka
Kostka , Kostič

I když mladý , již zkušený praktikant v našich řadách je nepochybně Marťas . Prvním rokem bezproblémově proplul a zjistil vše co musí vědět proto aby mohl letos zazářit . Stane se letos světluškou ? 

Natálie Archlebová
Natálka

Natálka se po Sedlišti batolila od útlého věku. Je to skvělá umělkyně, která si letos poprvé vyzkouší umění trpělivosti s dětmi v oddíle.

Ondřej Skowronek
hOndřej, Maják

Náš maják společnosti, který přijíždí až z daléké exotické Ostravy, aby se chopil role praktikanta již po několikáté vzhledem k tomu že se osvědčil že je to muž na správném místě . 

Petra Dvořáková
Péťa

Šikovné děvče s uměleckým duchem! Po dlouhých letech opouští pozici dítěte a přidává se mezi praktikanty.

Roman Tůša
Románek
Tereza Albrechtová
Terka, sestra Moravcova, Alanova sestra

Ač příjmením není Moravcová, stejně do klanu navždy patří. Ano, i Terezka u nás na táboře vyrostla z mláděte do praktikanta. V roce 2019 poprvé praktikantuje, tak jí držte palce!

Terezie Březinová
Březinka

Milovnice Sázavy a sportu Terezka s námi jezdí od dětských let a letos opět jede, jako posila do našich praktikantských řad. Aby mohla změnit dějiny ,prošla během roku tvrdým výcvikem na akademii . Pomůže jí to dovést tým k vítězství ? 

Valentýna Ploskina
Válec

Valentýna praktikantuje od roku 2018. V roce 2019 úspěšně ukončila gympl a příští rok ukončí své vysokoškolské studium. Ještě aby ne s její studijní morálkou!

Verča Vojenčiaková
Verča

Vandalství

Veronika Růžičková
Seruna

Verča je proslulá svojí pedagogickou brilantností, která se dá ilustrovat na: "Dejte si přezku za patičku!". Hraje na kytaru a moc hezky kreslí!

Zita Hrušková
Zita

Od jakživa jezdí Zita, náš taborovej nenasyta. Všechno vzdy řeší s klidem, náladu špatnou spraví sacharidem.

Zuzka
Štěně

Kuchyně

Anička Höferová
Jitrnice
Bára Ksandrová
Barča