Předtáborové informace

Vážení rodiče,
proběhl poslední sraz vedení tábora. Program máme kompletně připravený a děti se mají na co těšit :).

Podařilo se nám navýšit kapacitu tábora. Stále máme ještě několik volných míst. Je tedy možné se ještě přihlásit.

Připomínáme jako každý rok, že náš tábor je bez mobilních telefonů. Zkontrolujte prosím svoje ratolesti, že si s sebou neberou mobily a podobná zařízení, jelikož jim chceme dopřát luxus pobytu v přírodě. Pokud budete potřebovat nás kontaktovat, všechny kontakty naleznete zde: https://tabornadvorku.cz/kontakty-info

Chceme vám ještě připomenout následující.

Odjezd na tábor

Sraz k odjezdu je na parkovišti u polikliniky v ulici Antala Staška v Praze 4 je v sobotu 13.7. v 10:00. S sebou k odjezdu musí děti přinést:

  • potvrzení o bezinfekčnosti (podepisují rodiče, nesmí být starší 3 dnů před odjezdem)
  • potvrzení od lékaře o tom, že se dítě může zúčastnit tábora (platí 2 roky, můžete použít loňské)
  • kopii kartičky pojištěnce
  • léky, které musí dítě brát, budou předány zdravotníkovi
  • kapesné pro dítě, které chcete nechat v úschově u oddílového vedoucího

Všechny formuláře k vytištění najdete zde: https://tabornadvorku.cz/formulare

U odjezdu budou čekat vedoucí a praktikanti jednotlivých oddílů. Na autě hlavního vedoucího bude vyvěšen seznam oddílů, kde najdete jméno svého dítěte a číslo oddílu. Pak naleznete oddílové vedoucí a jemu předáte dítě a dokumenty.

V případě vlastní dopravy kontaktujte nás přes email tabornadvorku@seznam.cz nebo zavolejte hlavnímu vedoucímu, pokud jste tak ještě neučinili. Telefoní čísla naleznete zde: https://tabornadvorku.cz/kontakty-info

Seznam věcí, které si s sebou vzít na tábor, naleznete na této stránce: https://tabornadvorku.cz/na-co-nezapomenout

Kostým

Přibalte dítěti s sebou veselý westernový kostým, aby ladilo s celým táborovým personálem https://tabornadvorku.cz/personal.

Známky

Přibalte prosím dítěti s sebou 3 poštovní známky. Je tradicí posílat rodičům z tábora námi vyrobené pohledy, protože u nás nejsou mobilní telefony tolerované.

Návrat z tábora

Návrat z tábora bude v sobotu 27.7.2019 zpět na parkoviště u polikliniky v ulici Antala Staška mezi 14:00 - 15:00. Prosím, doražte k návratu z tábora včas, vedoucí neopustí parkoviště, dokud nebudou všechny děti předány zpět rodičům. Kromě dítěte vám vrátíme i dokumentaci, hlavně potvrzení od lékaře, které platí 2 roky a případné lékařské poznámky.

 

Těšíme se!
Vaše vedení tábora