Důležité koronavirové informace o našich táborech!

NFO O MINITÁBOŘE

Pro letošní rok je MINITÁBOR (6.5.-10.5.2020) definitivně ZRUŠEN! Uhrazené peníze Vám můžeme vrátit zpět, nebo doporučujeme využít mimořádného PODZIMNÍHO MINITÁBORA (27.10.-1.11.2020, o den delší, za stejnou cenu!)

 

INFO O LETNÍM TÁBOŘE

V dnešní nejasné době, kdy nic není jasné a Ti, kteří tvrdí, že ví víc, vědí ještě větší prd, bych Vám rád, srozumitelně vysvětlil všechny možnosti konání letošního II. Turnusu LDT Sedliště ( 18.7.-1.8.2020)

a) Tábor se neuskuteční vůbec. Garantujeme Vám vrácení plné zaplacené částky obratem zpět. Zatím nakupujeme zásoby ve slevě ze svých peněz (máslo, mléko…), a v případě nekonání tábora zboží použijeme soukromě během roku.

b)  Tábor se uskuteční v omezeném počtu dětí. Dle mého názoru bude nejspravedlivější tzv. on-line česká losovačka (ale zajímá mě i Váš názor), kdy na každém lístku bude jedno dítě, ale pokud jsou přihlášeni sourozenci, budou na jednom lístku. Je asi hloupost z rodiny odvézt jedno dítě a druhé nechat doma, což rodičům neodlehčí…

c) Tábor proběhne normálně. Samozřejmě s ohledem na situaci a za nařízených hygienických podmínek. S touto variantou operujeme a pevně v ní věříme! Proto prosím, UHRAĎTE TÁBOR jako v běžném roce! Letos asi nebude problém i s platbou na 2 splátky (kromě platby na na fakturu) stím že poslední splátka musí být uhrazena do začátku prázdnin! Problém je v tom, že pokud se  tábor uskuteční, to co nakupujeme a zařizujeme v průběhu mnoha měsíců, budeme muset zařídit v řádu dnů nebo týdnů. Jak jsem již předeslal, pokud se tábor neuskuteční, obratem Vám celou částku vrátíme zpět.

Každopádně počítejme se tím, že letošní tábor bude zaostřen na hygienu a izolaci. Neplánujeme žádné návštěvy měst a aquaparků, ale více se budeme věnovat pohybu v přírodě, sportu a kreativní výrobě. Zkušený kolektiv táborníků nemůže žádný koronavir rozhodit a s ještě větší nápaditostí  vymyslí ještě skvělejší program pro Vaše ratolesti. A toho si myslím léta na Sedlišti užíváme hojnou měrou. Dle mého by bylo místo nelogických a nekoncepčních experimentů vhodné, aby stát zajistil (pokud je to možné) u každého dítěte, které jede na tábor, test na koronavirus zdarma, který by rodiče předkládali s lékařským potvrzením. Tím by se pravděpodobnost nákazy snížila na  velmi únosnou míru.

 

Přeji Vám především zdraví, zachovávejte si dobrou náladu, noste roušky a jak praví klasik (já): Svět se bojí koronaviru, ale koronavirus se bojí Chucka Norisse a připravených.
V PŘÍPADĚ DOTAZŮ VOLEJTE NON-STOP DVOŘKU   602 247 226