07:45 05.07.2024

Podrobnosti k odjezdu

AHOJ RODIČOVÉ A DĚTI, 

POSÍLAMÉ PODROBNOSTI K ODJEZDU 13.7.2024 (SOBOTA). SRAZ OPĚT NA PARKOVIŠTI POLIKLINIKY BUDĚJOVICKÁ V 10:00 HODIN. V 11:00 HODIN ODJÍŽDÍME SMĚR SEDLIŠTĚ heart.

VŠICHNY PŘINESOU K AUTOBUSU:

  • BEZINFEKČNOST - KE STAŽENÍ ZDE
  • POTVRZENÍ LÉKAŘE - KE STAŽENÍ ZDE
  • KOPII KARTIČKY POJIŠŤOVNY
  • KDO JEŠTĚ NEDODAL, TAK PŘINESE PODEPSANOU PŘIHLÁŠKU NA TÁBOR
  • PŘÍPADNĚ LÉKY, KTERÉ DÍŤĚ ÚŽÍVÁ (TY SE PŘEDAJÍ LÉKAŘI, KTERÝ BUDE U ODJEZDU)

POKUD BUDE MÍT VAŠE DÍTĚ INDIVIDUÁLNÍ PŘÍJEZD NA TÁBOR HLAŠTE PROSÍM NA TÁBOROVÝ E-MAIL: tabornadvorku@seznam.cz . PŘÍJEZD DĚTÍ DO TÁBORA S IDIVIDUÁLNÍ DOPRAVOU DO TÁBORA AŽ PO 12:00 HOD. DO TÉ DOBY NENÍ TÁBOR NÁŠ A NEMŮŽEME DÍTĚ PŘEBRAT. 

ABYCHOM MĚLI KRÁSNÉ FOTKY, TAK PROSÍME VYBAVTE DÍTĚ KOSTÝMEM ZA JAKOUKOLIV POSTAVU ZE SÉRIE FILMŮ SHREK (VÍLA, PRINCEZNA, PRINC, PIRÁT, ZLOBR, VOJÁK V  BRNĚNÍ ATD.) 

POKUD NEVÍTE CO DALŠÍHO SI JEŠTĚ NA TÁBOR VZÍT, TAK SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE: NA CO NEZAPOMENOUT

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE smiley

19:46 13.03.2024

Téma letního tábora 2024

TOHLE  NENÍ ŽÁDNÝ ŠPEK, SEDLIŠTĚ LETOS NAVŠTVÍ SHREK! FIONA AŽ UVIDÍ SHREKA, ZMĚKNE JAKO VČEREJŠÍ VEKA, SPOLU S KAMARÁDY LECCOS ZAŽIJÍ, KAŽDOPÁDNĚ SI VŠE SKVĚLE UŽIJÍ. Z TOHO KDO SE SMÍCHY ZALYKÁ, UDĚLÁME OSLÍKA.

11:24 07.02.2024

Přihlášení na LETNÍ TÁBOR 2024

VÁŽENÍ RODIČE, DĚTI, SRDCAŘI A PODPOROVATELÉ NAŠICH TÁBORŮ,

SPOUŠTÍME PŘIHLAŠOVÁNÍ NA II. TURNUS  NAŠEHO TÁBORA, TAKŽE SVÉ RATOLESTI PŘIHLAŠUJTE DOKUD JSOU VOLNÁ MÍSTA. CO SE TÝKÁ PRODLOUŽENÍ SMLOUVY S MAJITELEM AREÁLU, DLE POSLEDNÍCH INFORMACÍ, SE VŠE UBÍRÁ SPRÁVNÝM SMĚREM A SNAD ZVÍTEZÍ ZDRAVÝ ROZUM. PLATBU ZA TÁBOR JSME Z TOHOTO DŮVODU POSUNULI NA 15.5.2024, KDY UŽ BUDE VŠE JASNÉ.
UŽ SE NA VAŠE DETI MOC TĚŠÍME S ROZŠÍŘENÝM KOLEKTIVEM  VEDOUCÍCH. TÉMA CELOTÁBOROVÉ HRY OZNÁMÍMÉ DO 1/2 BŘEZNA.

KRÁSNÝ DEN PŘEJÍ TÁBORNÍCI

12:50 30.12.2023

PF 2024

Vážení rodičové a děti, vážení přátelé. I po té hrůze, která se udála těsně před Vánoci, věřím, že jste v rámci možností s nejbližšími prožili klidné svátky.

Tímto vám do roku 2024 přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, lásky a především už žádné hrůzné zážitky. Doufám, že k tomu dlouhodobě přispíváme i my výchovní táborový vedoucí, když vaše děti vedeme k úctě k přírodě, lásce a především si vážit lidského života a všeho dobrého.

Hodně štěstí přejí všichni vedoucí a praktikanti II. turnusu LDT Duha Sázava Sedliště a Dvořka

P. S. Kolem půlky ledna vám oznámíme termín k přihlašování vašich ratolestí na letní tábor 2 0 2 4!

09:39 27.11.2023

Poděkování

Vážení rodičové, děti a kamarádi smiley,

všem vám děkujeme za podporu našich táborových aktivit, které provozujeme s dětmi, jen zde na Sedlišti, již více jak čtvrt století. Tak uvidíme, jak se vše bude vyvíjet dále. Každopádně vám chceme popřát pohodové vánoční svátky a doufejme, že rok 2024 bude pro všechny lepší a že vaše děti ještě mnoho let budeme na táboře a při celoročních aktivitách bavit a společně se smát. To vše přeje kolektiv výchovných pracovníků II turnusu LDT Duha Sedliště.

 

 

06:55 06.11.2023

Prodloužení výpůjčky spolku Duha

Vážení rodiče a přátelé našich táborů,

 

musíme Vás informovat o znepokojivé situaci ohledně našich táborů. Smlouva o nájmu s Magistrátem hlavního města Prahy, který je vlastníkem táborové základny na Sedlišti pro spolek DUHA, a potažmo i spolek DUHA Sedliště, který má areál na Sedlišti již více než 25 let na starosti, v polovině příštího roku končí. Není tak vůbec jisté, zda se naše tábory v příštím roce vůbec uskuteční.

 

Přípravy na tábory v roce 2024 samozřejmě intenzivně pokračují, bude ale záležet na rozhodnutí úředníků Magistrátu a politiků, zda se rozhodnou ve spolupráci s námi pokračovat, nebo zda tábory našeho sdružení na Sedlišti definitivně skončí.

 

Pokud byste chtěli podpořit snahu našeho spolku o prodloužení naší činnosti pro děti na Sedlišti, tak se můžete podepsat pod níže uvedený text, který předáme majiteli objektu (MHMP) před jeho rozhodováním o dalších záměrech s objektem tábora na Sedlišti. 

 

Vážení,

 

spolek DUHA Sedliště již desetiletí provozuje legendární letní dětské tábory ve Vámi vypůjčeném areálu v Sázavě Sedlišti, kterým za dobu působení spolku DUHA Sedliště prošly tisíce dětí, zejména z Prahy. Provozovatel zabezpečuje každoročně skvělé služby pro všechny rodiče a samozřejmě stovky děti, které se, bez nadsázky, na tábor, na svoje vedoucí a kamarády těší celý školní rok.

 

My níže podepsaní považujeme umožnění zachování tohoto tábora za velmi důležité pro život v Praze a žádáme Vás, jakožto vlastníka areálu na Sázavě Sedlišti, o prodloužení výpůjčky se spolkem DUHA, potažmo Spolkem DUHA Sedliště, který tábory v tomto místě pořádá. 

 

 

08:41 03.10.2023

Sice pozdě, ale přece

V minulém prodlouženém víkendu se konal podzimní minitábor. Počasí nám velice přálo a věřím ,že si minitábor všichni náramně užili. Ne vždy je v našich silách dávat na stránky vše a hned. Proto se zpožděním dáváme odkaz na fotografie z minitábora. 

07:10 26.09.2023

Doplňující informace k minitáboru

Přátelé, pokud šarlatánům z meteorologického ústavu konečně vyjde předpověď, budeme se těšit na 5 slunečných dnů babího léta. Tudíž se budeme s dětmi snažit být co nejvíce v přírodě. Balení věcí doporučujeme dle seznamu z letního tábora (na našich stránkách, úměrně počtu dní). Nezapomeňte, že ráno a večer je již tráva mokrá (holínky) a bývá zima. Doporučené kapesné je 300 Kč. 

Při odjezdu z Prahy, nebo při příjezdu na tábor individuální dopravou nezapomeňte s dítětem vedoucímu předat:

-        - kopii kartičky pojištěnce (během táborových akcí jsou děti hromadně pojištěny u Generali Česká pojišťovna při ČRDM)

-        - léky s popisem indikace

-       -  vypsat přihlášku ( bude mít u sebe vedoucí, který bude přebírat děti)

 

Krásný večer, Dvořka a spol 

08:56 25.09.2023

Informace k podzimnímu minitáboru

PROSÍME, POKUD SI SVÉ RATOLESTI PŘIVEZETE NA TÁBOR SAMI, ABY JSTE TAK UČINILI MEZI 17:30 - 18:00 HODINOU. KOLEM 18. HODINY ZAČÍNÁME VEČEŘÍ smiley.

O INDIVIDUÁLNÍ DORPAVĚ NÁS PROSÍM INFORMUJTE POMOCÍ SMS NA TEL.: 602 247 226, ABYCHOM NA DĚTI NA HÁJÍCH NEČEKALI ZBYTEČNĚ. 

 

TĚŠÍME SE heart

09:56 18.09.2023

Pozvánka na podzimní minitábor

ZDRAVÍME RODIČE A DĚTI,

POKUD NEMÁTE PRO DĚTI LEPŠÍ PROGRAM, OPĚT NABÍZÍME PODZIMNÍ MINITÁBOR: 27.9. STŘEDA - 1.10.2023 NEDĚLE (ČTVRTEK 28.9.2023 JE STÁTNÍ SVÁTEK). OPĚT MÁME V PLÁNU SI S DĚTMI HRÁT, VAŘIT, NÁVŠTĚVU AQUAPARKU, SPORT A DALŠÍ NAPÍNAVÉ AKTIVITY. 
ODJEZD TRADIČNĚ OD METRA HÁJE - BUS 382 V 16:20 HODIN (SRAZ NA ZASTÁVCE V 15:45 HODIN). PŽÍJEZD NA SÁZAVU V 17:38 HODIN A PŘI PŘÍCHODU DO TÁBORA ZAČÍNÁME VEČEŘÍ. V NEDĚLI 1.10.2023 VÁM DĚTI PO OBÍDKU OPĚT PŘIVEZEME NA HÁJE V 15:33 HODIN.

TĚŠÍME SE heart

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE ZDE