Ufff, toto letí, už jsme tu druhý týden

Milá maminko, milý tatínku,
tak si představ, že už jsme tu celý týden. Tady se můžeme mrknout na doplněné fotky: https://fotky.tabornadvorku.cz/2018-07-22

Co se za tu dobu stalo?

Ve středu jsme mezi sebou hledali ty největší talenty a ty jsme si pak vyhodnotili. Výkony byly velkolepé. Galatické žáby, zpěváci, dvě úžasná baletní vystoupení, divadlo, klauni. Hodnocení bylo těžké, tažke nakonec nikdo nepřišel příliš zkrátka. Talent se musí ocenit.

Ve čtvrtek jsme se prošli u Janebáčku a 88. partyzánského samopalu v režii hlavního vedoucího. Byla to náročná - sportovně - vytrvalostně - vědomostní akce. U Janebáku jsme si perfektně zaběhali, někteří z nás v tomhle roce poprvé :).

No a o víkendu byl slavný puťák!

To jsme si pěkně odpočinuli od ostatních dětí! No a sice název "Puťák" napovídá, že se jde děsná dálka, ale menší děti nakonec byly jen v příjemném kempu přímo v Sázavě, kde se opíkali špekáčky v pátek a v sobotu jsme si dali stejky a lososa, no žůžo labůžo. Zlatým hřebem byl nejslavnější eskamotér Milan Partík alias Darek Vrána, který předvedl perfektně hudebně - hůmornou show jako každý rok, bez které si puťák prostě nikdo nedovede představit.

Lehce nám sprchlo, ale naštěstí jsme měli nově připravená a naimpregnované stany, takže nikdo neplaval a bylo to jen takové zajímavé dobrodružství, když nám déšť bubnoval do stanu. Samozřejmě jsme si zahráli i vtipné hry, třeba oblíbené princezny a prince.

Teď jsme v táboře a čeká nás souboj v orientačním běhu se spřáteleným dětským táborem ze Šternberka, tak Sázavě držte palce!

Vaše děti

 

P.S.
Jak si užíváte, že nás nemáte doma? :)