Závěrečné slovo hlavního vedoucího

Krásný den, vážení rodičové,
zbývá nám do odjezdu poslední den a musím zhodnotit letošní táborový běh.

Ač jsme kvůli kovidovému problému očekávali, že letošní tábor bude náročnější, musím konstatovat, že díky naprosto skvělé partě dětí, vedoucích, praktikantů a také technických pracovníků se běh NAPROSTO POVEDL!

Počasí nám přálo víc než optimálně, dětem se zalíbilo zpracování tématu Disney, kuchyně předvedla nadlidský výkon (kolikrát jsme se báli, aby nám děti nesežraly i kuchaře :) a vůbec celý tým pracovat letos na 120%. A možná i proto bylo minimum zbytků, téměř žádné úrazy a nemoci a my můžeme s čistým svědomím říci, že letošní běh patřil k těm nejlepším. Obzvláštní poděkování patří i Vám, rodičům, kteří jste nás zásobili obrovským množstvím hygienických potřeb a nebo velmi pomohli finančními dary, za které jsme nakoupili zbylé potřebné věci pro děti, abychom vše zvládli ve zdraví a užili si opět prázdnin.

Obzvláště děkujeme firmě AWAC, s.r.o , díky jejich sponzorském daru jsme dětem na puťák mohli pořídit nové stany a opět snížili riziko nákazy díky dostatečnému odstupu mezi dětmi při spánku.

Ještě bych rád zmínil, že nás v polovině tábora zastihla zevrubná hygienická kontrola z Benešova a dopadli jsme bez ztráty hvězdičky na jedničku s hvězdičkou :).

Doufám, že i vy jste si odpočinuli od svých ratolestí a přeji vám všem krásný zbytek prázdnin a především zdraví. 

Ještě si poznamenejte, že v termínu 27.10-1.11.2020 se uskuteční Minitábor 2020 (o podzimních prázdninách). Počet dětí je omezen pouze na 50, tudíž neváhejte a zasílejte přihlášky zde.

A úplně poslední informace, pokud vaše dítko nepřivezlo všechny věci z tábora, nezoufejte, od pondělí 3.8.2020 bude na našich stránkách opět funkční "video veteš", kde můžete své věci dohledat a domluvit si s Dvořkou (tel: 602 247 226) předání.

Tímto se letos s vámi loučí celý kolektiv výchovných pracovníků II. turnusu LDT DUHA Sedliště a těšíme se na Minitábor!

 

Dále ještě mnohokrát děkujeme za pomoc:

  • Dáše Dvořákové a Bobovi Meckelovi za její ochotu si s dětmi zatančit v rytmu Country, můžete se s nimi domluvit na kurz "Nebe na zemi" na tel.: 731 064 686 
  • Kubovi "Kubyshtovi" Marešovi a Mikimu Kubáčkovi za to, jak nám pomohli připravit "Malou mořskou vílu" tedy sázavskou Spartan Race
  • Sarah a Danovi za skvělou instruktáž ke klasickým tancům, které nám rozsvítily Popelčin ples
  • Štěpánovi z Bohouňovic za jeho ochotu a pomoc nám vyjít vstříc na puťáku
  • mnoha dalším, kteří nám pomáhájí: našim dodavatelům, hygienikům panu starostovi Hervertovi, městu Sázava, bývalým táborníkům a návštěvám, které letos nedorazily, aby nás neohrozily :)