Zpráva rodičům od hlavního vedoucího

Vážení rodičové, a po těch letech naší spolupráce, si troufnu říci přátelé, kamarádi.

Nebezpečne se nám přiblížil okamžik, kvůli kterému celý kolektiv vedoucích, praktikantů a dalších lidiček opět tvrdě pracoval a doufáme, že se letos opět vašim ratolestem bude tábor líbit. Proto jsem chtěl připomenout, že odjezd na tábor je již v sobotu 16.7.2016 z parkoviště vedle polikliniky Budějovická, sraz 10. hodina, ulice Antala Staška. Příjezd bude na stejné místo 30.7.2016 cca kolem 14.hodiny.

Ideální by bylo, kdyby děti, vzhledem k letošnímu tématu měly: děvčata-modré trenky, bílé tričko; chlapci-červené trenky, bílé tričko. Celkový dojem na fotkách pok bude famózní:)

Dále vás chci informovat, že letošní tábor jsme ještě více přizpůsobili požadavkúm dětí, vedoucích a rodičů, dle jejich podnětů a tudíž doufáme, že se tábor ještě více bude líbit. Například jsme se rozhodli organizovat více zábavných akcí pro děti s rodiči i mimo prázdniny, tudíž celoročně sledujte naše web stránky a budete v obraze. Navíc bude vyhlášena akce pro rodiče, jejíž nejrychlejší vítěz získá na vybrané akci pro svoji rodinu pobyt a stravu zdarma...a to se vyplatí:) /viz. první vydání OLYMPIJSKÉHO BULVÁRNÍHO OBČASNÍKU/.

Dále bude vyhlášena soutěž pro vaše-naše dítka, jejíž vítěz se s Oldou Hagridem projede v kabině pražského Metra!... zážitek, který má málokdo (a né proto,že se Olda nekoupe:)).

A ještě jedna prosbostížnost.

Jistě i vy jste pocítili ,,chytrá" nařízení úředníků z Bruselu, našich úředníků, byrokracii a umělé zaměstnanosti. Tudíž jsme stále více nuceni více papírovat, než se věnovat dětem a dodržovat nesmyslná nařízení, jako např.: že rodiče musí souhlasit s uveřejněním fotek svých dětí na našich stránkách, že se děti nesmí objímat na fotkách, že nesmí být neoblečené(plavky?), že výchovný pracovník si nesmí plačící dítě posadit na klín apod. ...ťuk,ťuk,ťuk. Tudíž už vidím, jak děti tancují ploužák dva metry od sebe, plačícího prcka konejšíte přes celý tábor mobilem atd.

Modleme s, ať za pár let nemusíte vyplňovat několikastránkový formulář, s kým si může vaše ratolest podat ruku, koho pozdravit, v kolik jít čůrat a s kým...

Jinými slovy. Pokud máte někdo zvláštní požadavky tohoto typu, charakterizujte mi je prosím na náš e-mail tabornadvorku@seznam.cz

Telegrafické organizační info

Pokud budete chtít svému dítěti poslat vzkaz, určitě v první řadě pošlete pohled, ten dělá dětem největší radost. Pokud se jedná o urgentnější zprávu, pošlete ji buďto na náš e-mail: tabornadvorku@seznam.cz, nebo můžete poslat zprávu na naší táborovkou skupinu na Facebooku. Telefonní čísla na hlavního a pohlavního vedoucího si můžete najít v kontaktech a informacích zde. Všechny tyto kanály denně sledujeme, takže se nemusíte bát, že by se nějaká zpráva k vašemu dítěti nedostala. Zároveň vás ale prosíme o důvěru, není nutné si denně nechat posílat obsáhlé zprávy o spokojenosti vaší ratolesti. Všichni se moc snažíme, aby se dětem na táboře líbilo.
Všechny fotky nově bude možné sledovat na https://fotky.tabornadvorku.cz.

 

Děkuji  za pochopení.
Těšíme se a přejeme kráááásné léto. Jo a ještě připomínám, prostudujte si táborový řád na http://hosyro.netstranky.cz/ke-stazeni.html

Pavel Dvořák aka. Dvořka
Hlavní vedoucí LDT Duha Sázava Sedliště II. turnus