Odjezd na Minitábor se blíží

Vážení rodiče a děti,
Minitábor se kvapem blíží. Doufám, že těšíte alespoň tak jako my :). Máme tu jen pár upřesňujících informací.

V první řadě si prosím zkontrolujte, zda u vašeho dítěte evidujeme jak přihlášku, tak platbu, pokud jste ji poslali: https://tabornadvorku.cz/prihlasene-deti-na-minitabor-2019 . Pokud platbu nebo přihlášku nevidíte, obraťte se na nás na tabornadvorku@seznam.cz. Originál přihlášky doneste prosím k autobusu.

Sraz rodičů s dětmi je v úterý 7.5. 15:45 na konečné Metra C Háje na stanici meziměstských autobusů směr Sázava. Odjezd posíleného autobusu je v 16:20. Cesta trvá cca. 1.5 hodiny a na děti bude čekat vynikající teplá večeře.

Nezapomeňte u odjezdu odevzdat vedoucím (u odjezdu je poznáte podle sázavského oblečení):

  • originál přihlášky (pokud jste ji již nedopravili poštou)
  • bezinfekčnost (datum nesmí být starší než den odjezdu 7.5.)
  • potvzení o zdravotní způsobilosti dítěte k pobytu na táboře (platí dva roky, můžete použít loňské)
  • kopii kartičky pojištěnce
  • léky, které si dítě samo nevezme
  • kapesné dítěte 

Všechny potřebné formuláře naleznete ve výčtu zde: https://tabornadvorku.cz/minitabor-2019-0

Nezpomeňte dětem dobře pobalit věci dle seznamu z velkého tábora adekvátně k počtu dnů a ročnímu období. Co si vzít najdete zde. Nezapomeňte dětem sbalit plavky, jelikož, pokud vše dobře dopadne, máme pro děti překvapení ;). Krom toho zabalte také dítěti polštář, prostěradlo (froté) a samozřejmě spacák + ešus s příborem!!!!

Odjezd z Minitábora je naplánovám s plnými bříšky po obědě v neděli 12.5. na 14:16 ze Sázavy a příjezd zpět na pražské Háje cca okolo 16. hodiny. S dítětem počká vedoucí do jeho předáni.

Kdo si dítě nevyzvedne a bude dělat, že není jeho, vyzvedne si jej v interhotelu Bobkova 704 Praha 9 *****. Hodinová taxa ubytování je 1000Euro. :))))

POZOR!
Na Minitáboře se nám uvolnili cca. 4 místa. Pokud tedy máte nějaké známé nebo kamarády, můžete je vzít s námi na Minitábor!

Všechny pokyny o platbě a k Minitáboru si můžete přečíst zde.

Děkujeme a moc se na vás těšíme

Vedení a kol-vých-prac.